21 Yıldır İşimizi En İyi Şekilde Yapıyoruz | Multitekim.com

Tolga Yaman

Uzman Teknisyen


İşinin Uzmanı

Mehmet Şenol

Yazılım/Uzman Teknisyen


Yazılım

Oğuzhan Ormanoğlu

Tekniker


tekniker

İbrahim Yalçın

Stajyer


Stajyer

Multitekim Kurumsal | Hakkımızda

Multitekim.com, ip interkom, telefon santralleri satışı için kurulmuş haberleşme ve ağ iletişimi markamızdır. Sektörümüzde geçirmiş olduğumuz yılların dijital olarak geliştirme aşamasıdır. Sektörümüze yönelik haberleşme ve dijital ürünleri müşterilerimize en uygun koşullarda sağlayarak gelişim gösterecektir. Multitek teknik servis ve montaj için geçirmiş olduğumuz yılların tecrübesiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

21 yıldır diafon, apartman konuşma sistemleri ve sürekli gelişen çevrimiçi iletişim ağları üzerine hizmet vermekteyiz. Ürünler üzerine satış, yetkili bayi, yetkili teknik servis olarak sürekli yapmış olduğumuz çalışmalar bizim tecrübemizi her gün daha da arttırmaktadır. Yeni nesil olarak gelişen teknolojik ürünlerin tüm ev, daire, villa kullanımı için kullanımını sağlıyoruz..

Gerisinde kalmadan devam ettiğimiz günümüz teknolojisinde ki ürünlere hakimiyetimizi daha da arttırarak devam ediyoruz. Bu gelişmelere uyum sağlayabilmek için yetkili bayisi olduğumuz multitek ürünlerine paralel olarak Multitekim.com markamızı hayata geçirdik. Yıllardır yapmakta olduğumuz mesleğimize katkı olarak Multitekim.com üzerinden satış ve servise devam edeceğiz. Multitekim.com, ip interkom, telefon santralleri satışı için kurulmuş haberleşme ve ağ iletişimi markamızdır. Sektörümüzde geçirmiş olduğumuz yılların dijital olarak geliştirme aşamasıdır. Sektörümüze yönelik haberleşme ve dijital ürünleri müşterilerimize en uygun koşullarda sağlayarak gelişim gösterecektir. Multitek teknik servis ve montaj için geçirmiş olduğumuz yılların tecrübesiyle sizlere hizmet vermekteyiz..

Multitekim Misyonu

Apartman, bina ve akıllı ev sistemlerine dahil olan haberleşme ağ sistemlerini en iyi şekilde sağlayan aracı bir marka olmaktır. Ülkemizde servis, montaj konularına dahil olan konularda en iyi olabilmektir.

Apartman Konuşma, Akıllı Ev Sİstemleri, Telefon Santralleri, CCTV, Yeni Nesil Teknolojik, Telefon cihazları ana başlığı altında toplanmış olan, ip interkom, telefon santralleri, görüntülü diafon ürünlerini en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet olarak ihtiyaç sahiplerine sunmaktır.

Multitekim Vizyonu

Teknolojik gelişimlerin sürekli olduğu sektörümüzde değişimleri günü gününe takip ederek servis, satış, montaj hizmetlerinde lider firma olacaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayan marka olacaktır..

Sektörümüze ait tüm ürün gruplarının en iyi yetkili bayisi olarak servis montaj konusunda ihtiyaç sahiplerine sorunsuz sistemler kurmaktır. İyi bir ekip ile hareket ederek sorun anında müşterimizin yanında olabilmektir.

6 / 11 Acil Servis:   +90 (212) 7060706