Multitek Yetkili Santral Servisi ve Montaj İçin Arayın

Multitek Yetkili Santral Servisi ve Montaj


Multitek Teknik Servis ve Montaj hizmeti veren Multitekim.com ekibi ile tanışın. Apartman konuşma ve görüntülü sistemler, ip interkom, santraller, görüntülü interkom, bulut sistemleri gibi alanlarlarda hizmet vermekteyiz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğumuz ürünlerimizi inceleyiniz. İp İnterkom Paketleri: VIP70-STD/DIP40, 1-40 Daireli Sistemler, Multitek Lcd Monitörler, Çevre Birimleri, IP PROKXİMİTY KART ANAHTAR satın alabilir, servis talebi oluşturabilirsiniz. Servis Bölgelerimiz: İstanbul, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Çorlu, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu’dur.

teklif_011

Yetkili Bayi

Multitek Yetkili Bayi, Multiteim.com'dan bayilik avantajları ile ürün satın alabilirsiniz.
proje-022

Projelendirme

Multitek yetkili montaj servisi, kurulumu yapılacak yerlerin projelendirmesini yapar.
montaj_33

Kurulum ve Montaj

Santral, diafon ve iletişim sistemleri kurulum ile montajında uzman ekip.
calisma_44

Teknik Destek

Multitekim Teknik Destek, tamamlanmış projelerin ve sorunlarınıza teknik desteği.

Multitek yetkili bayisi avantajlarıyla ürün satın almak ister misiniz?

Multitekim.com, Santral, İp İnterkom, Telefon, Akıllı Ev ve Görüntülü Konuşma Sistemleri satışı yapan bir Multitek yetkili bayisidir. IP tabanlı interkom / diyafon sistemlerini avantajlarla satın alabilirsiniz. İp İnterkom; Apartmanlara ve büyük siteler için üretilmiş ürünlerdir. Daire monitörü, çevre birimleri, aksesuarları ile sitemizde uygun fiyatlarıyla mevcuttur. İnterkom ve Görüntülü diafon, interkom, akıllı ev sistemleri, villa setler ve aksesuarları sitemizden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz..Telefon Santrali; Analog, İp Hibrit santraller, çevre birimleri, aksesuarlar, özel konsol telefon setleri sitemizde satılmaktadır. Standart, caller id, dect telsiz ve diğer telefonlar sitemizde satıştadır. Çevre birimleri, aksesuarları ile sitemizde mevcuttur. Voip Cihaz, Telefon trafiğinin veri ağı üzerinden aktarılması için IP’ye dönüştürülmesini sağlayan bir cihazlardır.

Multitek santral ve diğer ürünlerin montajı projelendirmesi nasıl yapılır?

Multitek telefon santrali, ip santral, cctv, villa setleri, görüntülü apartman konuşma sistemleri ve akıllı ev sistemlerinin montajı ve kurulumu için uzman ekibimiz tarafından projelendirme yapılır. Kurulan sistemlerin sağlıklı sonuç verebilmesi ve sorunsuz kullanabilmesi için alanın iyice keşfi yapılır ve planlanır. Montajı yapılacak ürün ve monte edilecek yer için dikkat edilen bir çok ayrıntı vardır. Önemli unsurlar şunlardır; Nem, su sızıntısı, toz, duman bulunmayan temiz yerlere monte edilmelidir. Bulunan ortamın aydınlık bakımından personelinin işini kolaylaştıracağından tercihen karanlık yerlere monte edilmemelidir

Yetkili teknik servis kurulum ve montajı nasıl yapar?

Multitekim.com yıllardır hizmet vermekte olduğu santral ve diafon sistemleri alanında bir çok projeyi başarıyla yürütmüştür. Gelişen dijital dünyadan uzak kalmamak için sanal mağazasını açmış ve buradan satışına başlamıştır. Sanal mağazamızı ziyaret ediniz. Yılların verdiği tecrübe ile Multitek sistemlerine teknik servis, arıza, bakım ve montaj hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerimizde faydalanmak için 0212-422-83-70 numaralı telefonumuzu arayın. Kaliteli hizmet satın alın. İp İnterkom – Satın Al, Kurulum, Bakım ve Servis İnterkom ve Diafon – Apartman Görüntülü Konuşma Telefon Santralleri – Analog ve Hibrit Telefonlar – Monitörler Aksesuarlar – Tüm Ana Ürünlerin Ek Malzemeleri Çevre Birimleri – Temin Edebilirsiniz Güven ve Kalite – Multitekim.com Güvencesiyle Hizmetlerimizi zamanında yerine getiririz. Satın almış ürünlerinizi en iyi şekilde teslim ederiz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Multitekim, ağ ve iletişim sistemleri ile bina içi veya site içi haberleşmeyi sağlar. Temelinde Multitek ürünleri üzerinden uzmanlaşmış fakat diğer markalara da destek ve servis sağlamaktadır. Bina, apartman, büyük siteler, özel villalar, akıllı ev sistemlerini müşteri gereksinimlerine göre projelendirerek yerini getirir. Kablolu, kablosuz telefon, santral sistemlerinin en iyi şekilde kurulumunu yapar. Haberleşme, güvenli için gerekli unsurları yaşam alanlarına dahil eder, servis, bakım, onarım ve montajını uygular. Sürekli gelişim gösteren bu alandaki yeniliklere uyum sağlayarak önerileri sunar. İp interkom sistemleri, bulut santral, bulut teknolojileri, akıllı ev sistemlerinde villa setlerini satın alabilirsiniz. Multitek ip intercom, akıllı ev sistemleri, ev otomasyon için yardımcı olabiliriz. İp santral, bulut santral markalarını en uygun fiyatını sunar, fiyatları projenize göre belirleyebiliriz. Telefon santral sistemlerinin kurulumunu en iyi şekilde yaparız. Görüntülü interkom ve diafon sistemlerini, kablolulu, kablosuz olarak bina, apartman, site ve villalarınıza kurulumunu yaparız. Montaj, bakım, onarım, tamir servislerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

6 / 11 Acil Servis:   +90 (212) 7060706