Multitek İp Santral-Diafon Satış, Montaj ve Teknik Servis Çözümleri

Multitek, İp İnterkom Sistemleri, Santral ve Diafon Sistemleri, Telefon Santralleri, aksesuarlar, çevre bilimleri satışı yapan markamız Multitekim.com. Akıllı ev sistemleri ve farklı iletişim çözümlerini sitemizden en uygun koşullarda satın alabilirsiniz. Kampanya, özel indirimli fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnterkom ve diafon sistemlerine dahil olan ürünlerimiz, Apt160, Multibus, WI 02, Villa Set, Knx Akıllı ve Görüntülü Ev sistemleri için özel fiyatlar alınız.

İp İnterkom, Telefon Santral, Diafon, Akıllı Ev Sistemleri


Multitek, Görüntülü Apartman Konuşma, Diafonlar, İp İnterkom ve Akıllı Ev Sistemleri İçin Servis Hizmeti Almak istiyorsanız. Yetkili Servis İçin Bizi Arayın. +90 (212) 4228370 Satın almak istiyorsanız Multitekim.com!

Diafon ve Konuşma

Apartman ve siteler için İnterkom ve Diafon sistemlerini satın alabilir, inceleyebilirsiniz. Montaj ve servis talep edebilirsiniz.

Daha Fazlası

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri, Yeni Nesil Kablosuz Akıllı Ev Sistemi ile Tanışın, akıllı ev kurulumu, akıllı ev alt yapısı, kolay montaj, ekonomik fiyat.

Daha Fazlası

CCTV Kamera, Telefon

CCTV Kamera Sistemleri, Telefon Santralleri ve Telefonlar yazılım, aksesuarlarıyla en uygun fiyat Multitekim.com'da!

Daha Fazlası

Multitek Yetkili Teknik Servis ve Montaj Noktalarımız

İp Santral, Görüntülü Telefon, Diafon ve İnterkom Sistemleri için hizmet verdiğimiz yetkili teknik servis ve montaj alanlarımız.

Servis Bölgelerimiz: İstanbul, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Çorlu, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu’dur.

Çalışıyoruz

6 / 11 Teknik Destek:   +90 (212) 7060706